Menu

Gruszki w Hrabstwie Pomarańczy

Nasze relacje i spostrzeżenia po przeprowadzce do Kalifornii

Wycieczka na delfiny do Newport Beach

mcpear

Dzisiaj zaliczyliśmy jedną z najbardziej typowych atrakcji południowej Kalifornii, na którą przez ostatnie trzy lata jakoś nie mieliśmy czasu, a mianowicie wycieczkę stateczkiem na rejs podczas którego mieliśmy obejrzeć baraszkujące delfiny oraz przepływające z Alaski na południe wzdłuż wybrzeża wieloryby szare. Pogoda była dzisiaj idealna: słonecznie, ciepło i ocean spokojny jak tafla jeziora. Co prawda wieloryba widzieliśmy tylko jak oddycha z daleka, ale delfinów była cała masa. Te inteligentne zwierzaki popisywały się przed nami, skakały i dawały prawdziwie niesamowite show. Rejs był bardzo udany i stwierdziliśmy, że musimy go powtarzać częściej i to w innych porach roku, bo ponoć co miesiąc można tu obserwować inne gatunki wielorybów. Rejs odbywał się z półwyspu Balboa w Newport Beach, czyli w miejscu gdzie plaża należy do naszych ulubionych, tak więc drugą połowę dnia spędziliśmy na leniwym plażowaniu. Pogoda z temperaturą powietrza ponad 25 stopni Celsjusza w dniu 29 grudnia to jednak miłe. Wszystkim czytającym życzymy dużo ciepła w Nowym Roku.

Kilka zdjęć z naszego udanego dnia

Filmik autorstwa Ani

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Ela B.] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super,super rzeczywiście było co podziwiać.Całusy dla Wszystkich,a największy dla Zosi

  • Gość *.unknown.vectranet.pl

    Ja czytająca oczywiście zazdroszczę - piękne widoki i przeżycia - i tego samego życzę na nowy rok - super wrażeń i zdrówka na Nowy Rok dla Was!!!

  • Gość: [gorszy] *.socal.res.rr.com

    Wszystko to prawda, była super wycieczka. Ekstra zdjęcia, szczególnie te złapane podczas skoku. Pozdrawiamy i oczywiście Happy New Year :). Daga i Michał

© Gruszki w Hrabstwie Pomarańczy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci